Poliwęglan Actual BIO 4mm

Obecnie najbardziej funkcjonalny jest poliwęglan komórkowy - długowieczny, trwały materiał, charakteryzujący się wysoką oszczędnością ciepła.
Szkło się tłucze, taśma się rwie... Natomiast poliwęglan komórkowy służy przez długie lata i zapewnia roślinom optymalny mikroklimat.
Dzięki postępom nauki udało się zaproponować jeszcze bardziej korzystne rozwiązanie. Właściwości poliwęglanu ACTUAL! Bio mogą zaskoczyć nawet tych sadowników, którzy już od wielu lat wykorzystują poliwęglan.

Do 160% większy urodzaj? Do 66% więcej witamin? To możliwe!

ACTUAL!Bio łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy poliwęglanu komórkowego i dysponuje efektem aktywacji światła. Dzięki temu:

  • sprzyja dobrym plonom,
  • zwiększa zawartość witamin,
  • skraca okres dojrzewania.

Właściciele kompleksów szklarniowych inwestują często w dodatkowe oświetlenie - stosują czerwone oświetlenie LED. Dla wielu sadowników zakup i instalacja dodatkowego oświetlenia w szklarni to sprawa kosztowna i kłopotliwa. To właśnie z myślą o ich potrzebach opracowaliśmy ACTUAL!Bio. Klienci zwracają uwagę na niezawodność i długowieczność zastosowania poliwęglanu w szklarniach.

Wpływ na uprawę roślin – wyniki badań

Pierwszy etap badań w szklarni pokrytej ACTUAL! Bio wykazał: wzrost masy roślin do 160%, wzrost zawartości witaminy C - do 15%, wzrost zawartości prowitaminy A - do 66%.
Drugi etap badań wykazał: wzrost masy pomidora - do 33%, wzrost zawartości prowitaminy A w papryce - do 73%, wzrost zawartości witaminy C w ogórku - do 26%. 

Zobacz różnicę!

Kapusta pekińska

Obydwie kapusty pekińskie wyhodowano w jednakowych warunkach, ale pod różnymi pokryciami:
1- pod zwykłym poliwęglanem (bez warstwy Bio),
2- pod ACTUAL!Bio.

Pomidory

Pomidory wyhodowano w jednakowych warunkach, ale pod różnymi pokryciami:
1- pod zwykłym poliwęglanem (bez warstwy Bio),
2- pod ACTUAL!Bio.

Ogórki

Ogórki wyhodowano w jednakowych warunkach, ale pod różnymi pokryciami:
1- pod zwykłym poliwęglanem (bez warstwy Bio),
2- pod ACTUAL!Bio.

Jak działa pokrycie dla szklarni ACTUAL! Bio?

Na powierzchnię ACTUAL! Bio naniesiono specjalną warstwę Bio, która przekształca szkodliwe promieniowanie UV w korzystne światło o czerwonym spektrum. Światło czerwone stymuluje fotosyntezę - rośliny szybciej dojrzewają, dają większe plony, zawierają więcej witamin.
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms