Aktualności

07Lip

Luks Krab – lider wytrzymałości

Szukacie szklarni, która doskonale nada się tam, gdzie warunki są bardzo trudne, a pogoda lubi płatać figle? Otwarta przestrzeń w okolicy Waszego gospodarstwa sprzyja silnym podmuchom wiatru? A może macie swoje ogródki przy morzu lub w górach, gdzie siły atmosferyczne bywają najbardziej nieprzewidywalne?

W takiej sytuacji warto wybrać szklarnię Luks Krab, która jest naszym liderem wytrzymałości.

Wytrzymałość

Luks Krab, wykonany z poliwęglanu, oparty jest na stelażu z całkowicie ocynkowanych rur stalowych. Dodatkowo łuki, na których wspiera się konstrukcja szklarni, wkopywane są w ziemię na głębokość 20-25 centymetrów – co zapewnia całkowitą stabilność.

Lux Kraba można również zamontować na fundamencie, jednak by to zrobić należy dokupić dodatkowe kraby „T”. Tę opcję warto skonsultować bezpośrednio z naszymi doświadczonymi specjalistami.

Wygoda

Luks Krab to również wygoda i funkcjonalność. 2 metry wysokości umożliwiają Twoim roślinom pięcie się w górę, a Tobie dogodny dostęp do wszystkich grządek. 3 metry szerokości pozwalają ustawić rośliny w takiej konfiguracji, by ich uprawa była jak najbardziej komfortowa. Dodatkowo, rezygnując z fundamentu, dajecie sobie szansę na zmianę położenia szklarni, gdy wystąpi taka potrzeba.

ACTUAL!Bio dla Twoich upraw

Warto zdecydować się na powłokę ACTUAL!Bio, dzięki której możesz osiągnąć nawet o 160% większy urodzaj i 66% więcej witamin. Jak to możliwe?

To wynik połączenia wysokiej jakości poliwęglanu komórkowego z efektem aktywacji światła. Na powierzchni szklarni znajduje się dodatkowa powłoka Bio, w której zachodzi przemiana szkodliwego promieniowania UV w korzystne światło czerwone, które wspomaga fotosyntezę.

Co zyskujemy dzięki wyborze Lux Kraba z powłoką ACTUAL!Bio?

Powłoka ACTUAL!Bio sprawia, że nasze rośliny są w stanie dojrzewać szybciej, plony, które zbieramy są znacznie większe, a dodatkowo zawierają więcej witamin i minerałów. Potrzebujecie przykładów? Badania potwierdziły, że:

  • Wzrost zawartości witaminy C wynosił do 15%
  • Wzrost zawartości prowitaminy A – do 66%
  • Wzrost masy pomidora – do 33%

Akcesoria

By jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie pracę w Luks Krabie warto zdecydować się na system nawadniania kropelkowego Signore Tomato, który zamontujecie w takiej konfiguracji, w jakiej znajdują się Wasze rośliny. Dzięki ergonomicznym rozdzielaczom węże nie będą przeszkadzały. Dodatkowo Signore Tomato wyposażony został w wyłącznik czasowy dźwigu i programowalny blok sterowania nawadnianiem.

Jesteście gotowi na szklarnię przyszłości? Przy takim zestawie praca z roślinami będzie jeszcze przyjemniejsza!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms