Aktualności

23Cze

Czego brakuje na Twojej działce?

Sezon działkowy w pełni i większość z Was pewnie dużo swojego wolnego czasu spędza wśród roślin. To relaksujące, ale też wymagające zajęcie, które jednak możemy sobie ułatwić!

Szopa ogrodowa Botanic

Za każdym razem, gdy ruszasz na działkę, ciągniesz ze sobą ogromny kosz niezbędnych narzędzi? To duże utrudnienie, zwłaszcza kiedy zapomnisz czegoś, co było Ci niezbędne do pracy. Dlatego polecamy Wam szopę ogrodową, dostępną w wymiarach 2.4 lub 3.6 metrów długości. Wykonana z blachy profilowanej, na ramie z ocynkowanych profili stalowych, jest dostosowana do różnych warunków atmosferycznych. Nie zagrażają jej ani wichury, ani śnieg.

Szopa charakteryzuje się prostym kształtem, dzięki czemu zmieścicie w niej więcej przydatnych akcesoriów, również te, których gabaryty zwykle utrudniają znalezienie im miejsca. Dzięki szerokim drzwiom wejściowym bez problemu włożycie do środka większe przedmioty.

Cynkowane profile chronią szopę przed szkodliwym działaniem rdzy, a specjalna nakładka na drzwiach umożliwia założenie kłódki, zapewnia więc pełną ochronę Waszych akcesoriów. Panele na bocznych ścianach wykonane są z wytrzymałego poliwęglanu komorowego, który, w przeciwieństwie do folii, nie wymaga wymiany, a chroni przed działaniem wiatru i wpuszcza światło do środka pomieszczenia.

Prysznic ogrodowy Botanic

Upalne dni, spędzone na działce, zwłaszcza przy pracy, często wiążą się z tym, że potrzebujemy odświeżenia. Ogromny komfort daje inwestycja w prysznic ogrodowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu do domu docieramy już czyści i możemy swobodnie usiąść na kanapie. Prysznic przydaje się również tym, którzy lubią nocować na działce.

Prysznic ogrodowy Botanic charakteryzuje się solidną i wytrzymałą konstrukcją, która jednocześnie zajmuje niewiele miejsca. Szkielet wykonany został z ocynkowanego profilu stalowego, dzięki czemu nie ulegnie korozji.

Podłoga w prysznicu jest wykonana z drewna, dzięki temu podłoże jest ciepłe i przyjemne dla stóp. 150 litrowy zbiornik umożliwia na komfortowe branie prysznica. Dzięki temu, że zbiornik jest w kolorze czarnym – woda szybko się nagrzewa. Mleczny odcień poliwęglanu, z którego jest wykonana kabina, zabezpieczy Cię przed wzrokiem przechodniów.

Krzesła i stolik

Po ciężkiej pracy – każdemu należy się odpoczynek! Gdy już schowacie wszystkie narzędzia w szopie i odświeżycie się, możecie zasiąść na przy stoliku i nacieszyć się słońcem. Ten zestaw idealnie nada się również na spotkania z sąsiadującymi działkowcami lub gdy zaprosicie znajomych.

Wykonane z drewna sosnowego meble są wytrzymałe i odporne, potraktowane substancją antyseptyczną, która dodatkowo zwiększa ich trwałość. Fotele wytrzymają obciążenie nawet do 300 kilogramów. Idealnie komponują się wizualnie z naturalnym środowiskiem, nie zaburzają harmonii i są odporne na wilgoć oraz wysoką temperaturę.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms