Aktualności

12Maj

Letnie inspiracje ogrodowe z Botanic.com.pl

Lato coraz bliżej, a więc czas zdecydowanie chętniej spędzamy na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy pogoda nas rozpieszcza, czy pada deszcz – dobrze jest mieć się pod czym schronić. Dlatego proponujemy Wam rozmaite altany ogrodowe, dostosowane do każdej przestrzeni!

Altany kameralne – PIWONIA i ASTRA sprawdzą się w każdym ogrodzie!

Naszą pierwszą propozycją są altany, które równie dobrze sprawdzą się w ogródku przed domem, jak i tym przed lokalem gastronomicznym.

Piwonia swoim kształtem przypomina cylinder, dzięki czemu nie tylko jest funkcjonalna, ale stanowi również ozdobę naszego ogrodu. Ławki w komfortowy sposób są w stanie zmieścić osiem osób, do tego szeroki stół pozwala na zorganizowanie wakacyjnego spotkania. Szkielet został wykonany z ocynkowanych, stalowych profili, dlatego jest trwała i wytrzymała na obciążenia, a także odporna na korozję. 

Drugą kompaktową altaną jest propozycja o nazwie Astra. To klasyczne rozwiązanie o trwałym, okrągłym dachu. Jest bardzo prosta w montażu – wystarczy zamocować ją hartowanymi śrubami i nakrętkami. Równie wytrzymała na obciążenia, co Piwonia, zapewni schronienie przed słońcem i deszczem. Szeroki blat i wygodne ławki są idealne dla ośmiu osób, które chcą spędzić czas w miłej i komfortowej atmosferze.

Altana LEGO i LEGO GRAND – gdy potrzebujesz więcej!

Nasze dwie kolejne propozycje będą idealne dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca. Zarówno altana Lego, jak i Lego Grand  są dostosowane do spotkań w gronie szesnastoosobowym!

Wybierając altanę Lego możecie zdecydować się na dodatkowe malowanie kolorem czarnym lub brązowym. Nie wymaga ona fundamentów, a sama konstrukcja pozwala na stworzenie  z niej również wiaty samochodowej, domku gospodarczego lub szopy. Do tego swobodnie można dostosowywać wejścia i przedsionki – w zależności od usytuowania w naszym ogrodzie.  

Lego Grand to z kolei propozycja dla tych najbardziej wymagających. Jest dostojna i doskonale prezentuje się w każdej przestrzeni. Połączenie ocynkowanego metalu z naturalnym drewnem zapewni niesamowitą wytrzymałość, a jednocześnie doskonale wkomponuje się w ogrodową zieleń. Podobnie jak w przypadku Lego – nie wymaga fundamentów, montaż jest prosty, a ocynkowany profil, poliwęglan i heblowane drewno zapewnią jej długowieczność.

W obu altanach górne części mogą zostać pokryte poliwęglanem – sprawi to, że również w sezonie jesienno-zimowym będzie można bez przeszkód z nich korzystać, chroniąc się przed wiatrem.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms