Aktualności

05Kwi

Szklarnia DOMEK – komfort dla Ciebie i Twoich roślin

WYGODA

Sezon szklarniowy rozkwitł już w pełni, a w szklarniach, mamy nadzieję, wkrótce rozkwitną Wasze rośliny. Jeśli jednak jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup szklarni – proponujemy naszą nowość, doskonałą szklarnię Domek, która jest niemalże stworzona w celu wygodnej i swobodnej uprawy roślin!

2.3 metry wysokości, 3 metry szerokości i spiczasty dach gwarantują możliwość zachowania bezpiecznej pozycji Twojego kręgosłupa i ogromne możliwości wzrostu Twoich roślin. Dzięki dwóm parom drzwi oraz okien – wentylacja w szklarni Domek jest na najwyższym poziomie.

SOLIDNOŚĆ

Niezależnie od tego, co uprawiasz w swojej szklarni, Domek zapewni Ci chronioną przestrzeń na wiele lat. Nasze szklarnie wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Do konstrukcji wykorzystujemy jedynie profile stalowe, których wytrzymałość przewyższa każdą szklarnię aluminiową. To szklarnia, która wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki pogodowe, a służyć będzie latami.

Dodatkowo w szklarni Domek wzmocniliśmy konstrukcję dachu, wykorzystując do tego aż pięć płatew wspomagających, zachowując przy tym ukośny kształt dachu. Dzięki temu nie tylko łatwo pozbędziemy się zalegającego śniegu, ale też zapobiegniemy problemom wynikającym ze zbyt dużego naporu – w ten sposób ciężar nie naruszy jego konstrukcji.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Wszystkie szklarnie, które produkujemy, mają wykonaną ramę z ocynkowanej stali, zarówno od wewnętrznej, jak i zewnętrznej strony – pozwala to uniknąć rdzewienia, bez żadnych dodatkowych obróbek antykorozyjnych. Wysokiej jakości poliwęglan, dostępny w trzech opcjach, to kolejny element, dzięki któremu zyskujemy niepowtarzalną trwałość.

MOBILNOŚĆ

Samodzielne złożenie szklarni nie stanowi najmniejszego problemu – wszystkie potrzebne elementy dostarczamy wraz ze szklarnią, a szczegółowa instrukcja obsługi przeprowadzi Was przez cały proces bezboleśnie. Dzięki temu, że nie potrzebujemy wylewanych fundamentów – w bardzo prosty sposób zmienimy położenie szklarni, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Szklarnia Domek to idealny dom dla roślin, zarówno tych, którzy uprawą zajmują się czysto hobbystycznie, jak i dla tych z Was, którzy działają profesjonalnie. Możliwość personalizacji sprawia, że nada się ona zarówno do ogródka, jak i do gospodarstwa rolnego. Wybierając powłokę Actual!bio – znacząco zwiększysz jakość swoich plonów, przyspieszysz wzrost roślin i zwielokrotnisz własną satysfakcję!

 

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms