Aktualności

14Mar

Jeszcze większy wybór! Nowe szklarnie w ofercie Botanic

Chcemy, by nasza oferta rozwijała się wraz z Waszymi oczekiwaniami. Czasem udaje się nam je wyprzedzić, dlatego i tym razem, w związku ze zbliżającą się wiosną, postanowiliśmy zaprezentować dwa, zupełnie nowe, modele szklarni, które powinny przypaść Wam do gustu.  

Szklarnia Strzałka 

Szklarnia Strzałka to nasza propozycja, skierowana przede wszystkim do mniejszych gospodarstw, a nawet do ogródków przed domem! Swoją budową przypomina ona kroplę, dzięki czemu Ci, którym zależy na względach estetycznych, będą mogli odetchnąć z ulgą. Estetyka to jednak nie wszystko, na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli mówimy o szklarni.

Strzałka, poza dodaniem Twojemu ogrodowi uroku, to też propozycja, która charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, którą podwyższyliśmy zmniejszając łuk. Kształt strzałki sprawia też, że na jej dachu nie zbierają się złogi śniegu, dzięki czemu nie wymaga ona zimą większej uwagi, niż w inne pory roku. Strzelistość „Strzałki” sprawia, że idealnie nadaje się ona do uprawy wysokich roślin. Dwie pary drzwi i okien, które znajdują się z przodu i z tyłu, zapewniają odpowiednią wentylację.

Szklarnia Rolnik

Drugą naszą propozycją na ten sezon jest Szklarnia Rolnik, której szerokość to aż 4 metry! Proste ściany sprawiają, że otrzymujemy dużą przestrzeń do uprawy roślin wysokich, a także do swobodnego i wygodnego rozmieszczenia naszych upraw i akcesoriów z nimi związanych, dlatego też świetnie sprawdzi się w dużych gospodarstwach rolnych.

W tej propozycji zastosowane zostały stalowe, podwójne łuki dachowe, które zwiększają wytrzymałość konstrukcji nośnej. Na płaszczyznach, na których znajdują się łuki, dodatkowo zamontowaliśmy płatwie, zapewniające równomierne obciążenie śniegiem na całej powierzchni dachu, a tym samym, stanowiące dodatkową warstwę ochronną. Podobnie jak w Strzałce – odpowiednią wentylację zapewniają drzwi i okna, znajdujące się zarówno z przodu, jak i z tyłu szklarni.

W obu propozycjach dostępne są możliwości personalizacji szklarni, nie tylko jeśli chodzi o jej długość. W każdej szklarni wykorzystujemy najwyższej jakości poliwęglan – najtrwalszy i najbardziej wytrzymały rodzaj pokrycia. W naszym sklepie znajdziecie powłoki poliwęglanowe w trzech wersjach, które różnią się przede wszystkim gęstością. Wyjątkiem jest nasza powłoka do zadań specjalnych - ActualBio!.  Jej właściwości sprawią, że wasze rośliny będą szybciej wzrastały, zyskiwały większą objętość, a do tego zwiększały zawartość składników odżywczych!

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms