Aktualności

26Paź

Tulipan Anty-storm – najlepsza szklarnia z poliwęglanu na rynku?

Model Tulipan to jeden z ulubionym modeli naszych klientów. Trudno się temu dziwić! Jest to szklarnia wielofunkcyjna, niezwykle wytrzymała i praktyczna. W tym roku wprowadziliśmy w niej kilka kluczowych ulepszeń, które jeszcze bardziej zwiększają komfort użytkowania oraz odporność na uszkodzenia naszego Tulipan. Co wyróżnia model Anty–storm? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Szklarnia Tulipan Antystorm – ulepszenie 2021 roku

Zaprojektowane przez naszych specjalistów ulepszenia powstały w odpowiedzi na uwagi i spostrzeżenia naszych klientów. Zasadniczym celem zmian wprowadzonych w 2021 roku było dodatkowe wzmocnienie konstrukcji oraz zwiększenie komfortu prac.  W tym celu wprowadziliśmy następujące modyfikacje:

  • Rama szklarni została dodatkowo wzmocniona
  • Umocniliśmy także system prowadnic szklarni
  • Do dachu dodaliśmy blokadę “Wind Lock”
  • Pojawiły się nowe, wygodne uchwyty
  • Wprowadziliśmy modyfikacje ułatwiające montaż
  • Poprawiliśmy szczelność

Co wyróżnię szklarnię poliwęglanową Tulipan Antystorm?

Wyboru Tulipana nigdy się nie żałuje – wiemy to na podstawie opinii, które otrzymujemy od klientów. Jest to szklarnia, której funkcjonalności bije na głowę wszelkie inne modele. Boki i dach szklarni można otwierać, zamykać, przesuwać, ustawiając je w dowolnej, wygodnej pozycji. Podlewanie czy nawożenie jest niezwykle proste, dzięki otwieranym ścianom bocznym. Gdy pada deszcz, wystarczy otworzyć dach i pozwolić wodzie deszczowej nawodnić nasze rośliny. Jest to najbardziej polecany przez specjalistów sposób nawadniania, który dostarcza naszym warzywom, kwiatom i ziołom najwięcej mikroskładników, a przy tym oszczędza nasz czas i pieniądze. Otwierany dach i boki to również świetna wentylacja, której z pewnością nie zapewnią jedne drzwi czy małe okienko. Dzięki temu dostęp do roślin mają również pszczoły, co przyspiesza etap zapylenia.

Jak zwykle przypominamy wam też, że do niemal każdej z naszych szklarni możecie dobrać pokrycie Actual!BIO. Wykorzystujemy w nim efekt aktywacji światła, co znacznie zwiększa urodzaj.  Przed zakupem pamiętajcie jednak, aby wygospodarować miejsce na przechowywanie zebranych warzyw i owoców w trakcie sezonu, bo ich ilość i rozmiar może być naprawdę imponująca! 😉

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies