Aktualności

24Sie

Bestsellery Botanic, czyli jaką szklarnię wybrać na jesień?

Zbliża się jesień, a więc czas, gdy powoli wygaszamy uprawy warzyw i ziół. Jednocześnie jest to też bardzo dobry moment na postawienie szklarni z poliwęglanu. Dlaczego? Mniej prac przy roślinach sprawia, że możemy spokojnie przygotować podłoże i zamontować tunel jeszcze przed nadejściem zimy. Dzięki temu będziemy gotowi do rozpoczęcia prac ogrodowych już bardzo wczesną wiosną. Dobrej jakości szklarnia z poliwęglanu spokojnie przetrwa zimę, dlatego nie ma potrzeby, aby zabezpieczać ją dodatkowo podczas chłodnych miesięcy. Jaki model szklarni wybrać na jesień? Aby ułatwić wam podjęcie decyzji, przypomnimy o kilku bestsellerach Botanic.

Botanic Tulipan – model do zadań specjalnych

Tulipan to zdecydowanie szklarnia marzeń. Otwierany dach i boki zapewnia niezwykle korzystne warunki do roślin. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób nasze sadzonki zyskują dostęp do deszczówki oraz naturalnego światła, a to wpływa pozytywnie na urodzaj. Ponadto możliwość otwarcia boków sprawia, że praca wewnątrz tunelu staje się prawdziwą przyjemnością. Nasz Tulipan rozwiązuje wiele problemów, z którymi na co dzień zmagają się ogrodnicy, a więc brak wentylacji, niedostateczne nasłonecznienie czy duszna atmosfera.

Botanic Proste Ściany  – dla hodowców wysokich roślin

Nie jest łatwo znaleźć szklarnię, która dobrze nadaje się zarówno do uprawy ziół, jak i w wysokich roślin szklarniowych. Model Proste Ściany jest chętnie wybierany przez ogrodników uprawiających wysokie pomidory koktajlowe. Szklarnia umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz tunelu. Jak wszystkie nasze modele, jest przy tym bardzo wytrzymała i odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Botanic Farmer  – dla dużych gospodarstw

Tworząc kultowego już Farmera, wzięliśmy pod uwagę, z jakimi wyzwaniami i problemami zmagają się rolnicy i hodowcy roślin, dla których pasja do ogrodnictwa jest też często źródłem utrzymania. Kluczową zaletą Farmera, oprócz imponujących rozmiarów jest też wytrzymałość, którą osiągnęliśmy poprzez: w pełni ocynkowane profile, podwójny, połączony luk, stelaża wytrzymujący obciążenie do 750 kg/m2 i oczywiście wysokiej jakości poliwęglan komorowy. Szklarnia ma szerokość 5 metrów i długość od 8 do 20 metrów, w zależności od rozmiaru gospodarstwa.


To oczywiście tylko kilka z naszych hitów sprzedażowych. Jeśli potrzebujecie doradztwa wyborze najbardziej odpowiedniej szklarni do waszego ogrodu czy gospodarstwa, chętnie pomożemy. Możecie do nas napisać bądź zadzwonić:

+48 833 070 02,
botanic.agro@gmail.com.

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies