Aktualności

07Lip

Luks Krab – lider wytrzymałości

Szukacie szklarni, która doskonale nada się tam, gdzie warunki są bardzo trudne, a pogoda lubi płatać figle? Otwarta przestrzeń w okolicy Waszego gospodarstwa sprzyja silnym podmuchom wiatru? A może macie swoje ogródki przy morzu lub w górach, gdzie siły atmosferyczne bywają najbardziej nieprzewidywalne?
Czytaj więcej
23Cze

Czego brakuje na Twojej działce?

Sezon działkowy w pełni i większość z Was pewnie dużo swojego wolnego czasu spędza wśród roślin. To relaksujące, ale też wymagające zajęcie, które jednak możemy sobie ułatwić!
Czytaj więcej
12Maj

Letnie inspiracje ogrodowe z Botanic.com.pl

Lato coraz bliżej, a więc czas zdecydowanie chętniej spędzamy na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy pogoda nas rozpieszcza, czy pada deszcz – dobrze jest mieć się pod czym schronić. Dlatego proponujemy Wam rozmaite altany ogrodowe, dostosowane do każdej przestrzeni!
Czytaj więcej
05Kwi

Szklarnia DOMEK – komfort dla Ciebie i Twoich roślin

Sezon szklarniowy rozkwitł już w pełni, a w szklarniach, mamy nadzieję, wkrótce rozkwitną Wasze rośliny. Jeśli jednak jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup szklarni – proponujemy naszą nowość, doskonałą szklarnię Domek, która jest niemalże stworzona w celu wygodnej i swobodnej uprawy roślin!
Czytaj więcej
14Mar

Jeszcze większy wybór! Nowe szklarnie w ofercie Botanic

Chcemy, by nasza oferta rozwijała się wraz z Waszymi oczekiwaniami. Czasem udaje się nam je wyprzedzić, dlatego i tym razem, w związku ze zbliżającą się wiosną, postanowiliśmy zaprezentować dwa, zupełnie nowe, modele szklarni, które powinny przypaść Wam do gustu.
Czytaj więcej
16Lut

Przydatne akcesoria dla działkowców – co warto kupić?

Po długim okresie zimowego przestoju działkowcy wreszcie mogą zacząć odkurzać swój sprzęt i robić listę rzeczy, których im brakuje, by z pełnym przygotowaniem wejść w nowy sezon. Istnieje kilka rzeczy, które można zacząć robić już w lutym.
Czytaj więcej
26Sty

Małe szklarnie z poliwęglanu – jakie mają zastosowanie?

W naszej ofercie znajdziecie praktyczne i wytrzymałe szklarnie z poliwęglanu w wersji mini. Mają one wiele różnych zastosowań. Są na wagę złota w przypadku małych ogrodów, ale mogą być też umieszczane na balkonach i tarasach.
Czytaj więcej
06Gru

Promocja na szklarnię Tulipan ANTYSTORM. Dlaczego warto wybrać szklarnię z otwieranym dachem i bokami?

Na prośbę klientów uruchomiliśmy promocję na naszą bestsellerową szklarnię Tulipan. Jest to zdecydowanie jeden z waszych ulubionych modeli. Wcale nas to nie dziwi. Model Tulipan ANTYSTORM, który w mijającym roku przeszedł niemałą metamorfozę, jest wyjątkowo funkcjonalny i rozwiązuje wiele problemów, z którymi zmagają się ogrodnicy na co dzień. Dlaczego zyskał miano kultowego? Wyjaśniamy.
Czytaj więcej
22Lis

Ostatnia szansa na zakup szklarni z poliwęglanu w obecnych cenach

Tak jak informowaliśmy na naszych mediach społecznościowych, wkrótce spodziewamy się wzrostu cen materiałów konstrukcyjnych. Bez wątpienia wpłyną one również na koszty produkcji szklarni oraz ceny detaliczne. Dlatego gorąco zachęcamy, aby zdecydować się na zakup szklarni jeszcze w tym roku. To pozwoli wam uniknąć wiosennych podwyżek cen i rozpocząć pracę w szklarni wczesną wiosną.
Czytaj więcej
26Paź

Tulipan Anty-storm – najlepsza szklarnia z poliwęglanu na rynku?

Model Tulipan to jeden z ulubionym modeli naszych klientów. Trudno się temu dziwić! Jest to szklarnia wielofunkcyjna, niezwykle wytrzymała i praktyczna. W tym roku wprowadziliśmy w niej kilka kluczowych ulepszeń, które jeszcze bardziej zwiększają komfort użytkowania oraz odporność na uszkodzenia naszego Tulipan. Co wyróżnia model Anty–storm? Spieszymy z wyjaśnieniami.
Czytaj więcej
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms